-

-

 

 

SEW-EURODRIVE به عنوان یک رهبر جهانی در زمینه فن آوری درایو و پیشگام در اتوماسیون اتوماتیک درایو، شهرت خود را برای سرعت بخشیدن به سخت ترین چالش های انتقال قدرت و کنترل حرکت کنترل کرده است. ما موتور دنده را در سال 1931 معرفی کردیم. در 80 سال پس از آن، ما به مشتریان خود بهترین فناوری درایو را ارائه دادیم. این تعهد منجر به تاریخ نوآوری شده است - اولین موتور دنده سرعت متغیر، توسعه زودهنگام درایوهای الکترونیکی، برخی از اولین تلاش های موفقیت آمیز برای کنترل غیرمتمرکز و اولین موتور با روتور های مس با مقرون به صرفه.
 
راه حل های منحصر به فرد SEW-EURODRIVE استاندارد برای عملکرد و قابلیت اطمینان در ایالات متحده را از زمانی که ما در ابتدا در اوایل دهه 1970 شروع به کار کردیم، ساخته ایم. پاسخ مشتری مضطرب به موتورهای دنده متغیر ما باعث شد ما اولین مرکز مونتاژ خود را در تروی، اوهایو، در سال 1975 باز کنیم. در چند سالی که SEW چهار مراکز دیگر مونتاژ در سراسر ایالات متحده را در بریتپورت، نیوجرسی اجرا کرد، دالاس، تگزاس؛ هیوارد، CA، و Lyman، SC. امروزه ما از پنج مرکز مونتاژ منطقه ای ما، بیش از 60 دفتر فروش فنی و شبکه توزیع کننده در سراسر کشور، از خدمات تخصصی و محصولات تخصصی استفاده می کنیم.
 
تاسیسات Lyman SC در سال 1983 افتتاح شد و محل نیز از سال 1987 به خانه اداری شرکت SEW-EURODRIVE در ایالات متحده آمریکا تبدیل شده است. این مجتمع در حال حاضر شامل مرکز آموزش ایالات متحده DriveAcademy® و یک کارخانه تولید جهانی می باشد. این مرکز تولید 250،000 فوت مربع، که سبب کاهش محبوبیت چرخ دنده های کروی K-Series SEW-EURODRIVE می شود، با مجله Plant Engineering Magazine 2007 Top Plant جایزه نوآوری، توانمند سازی کارکنان و مسئولیت های زیست محیطی را به عهده داشت. این کارخانه ظرف 7 سال گذشته ظرفیت تولید خود را بیش از دوبرابر کرده است تا با تقاضای رو به رشد مشتریان مواجه شود.
 
به سرعت حل مشکلات به طوری که مشتریان ما می تواند مولد و سودآور همچنان به اولویت ما است. ما وسیع ترین خط تولید در صنعت را ارائه می دهیم - از موتورهای دنده ای و واحدهای صنعتی صنعتی سنگین به درایوهای الکترونیکی، نرم افزار و سیستم های اتوماسیون مبتنی بر درایو کامل. محصولات ما بر اساس یک سیستم منحصر به فرد از اجزای مدولار است که می تواند به معنای واقعی میلیون ها پیکربندی مختلف مونتاژ شود بنابراین هر راه حل درایو سفارشی ساخته شده به مشخصات دقیق مشتری است. مراکز منطقه ای ما، میلیون ها دلار از موجودی ماژولار ما را برای تحویل سریع راه حل های درایو و قطعات یدکی در هر نقطه از ایالات متحده در اختیار دارند.
 
البته، در تخصص SEW-EURODRIVE ما با فروش محصولات ما متوقف نمی شود. ما در حال ارائه یکی از سیستم های پشتیبانی بیشتر مشتری در صنعت است. متخصصان محصولات آموزش دیده ما به آسانی برای کمک به راه اندازی و حمایت از برنامه های کاربردی در دسترس هستند. علاوه بر این، ابزار انتخاب ما در PT Pilot® به سرعت درایو را برای نیازهای خاص خود انتخاب می کند. پرسنل خدمات مشتریان ما، مهندسین، متخصصان محصول و تکنسین های خدماتی برای پاسخ به سوالات و رفع مشکلاتی در دسترس هستند. SEW-EURODRIVE در طول روز با پشتیبانی فنی اورژانس تماس گرفته است.
 
SEW-EURODRIVE همه چیزهایی را که نیاز دارید برای بهینه سازی عملکرد سیستم های خود به ارمغان می آورد: یک خانواده برتر از محصولات، مهندسی بی نظیر، پشتیبانی فنی و فن آوری های جدید نوین. ما از شما دعوت میکنیم تا تفاوت SEW را تجربه کنید.

 

 

انواع  محصولات SEW

 

گیربکس هلیکال SEW

گیربکس حلزونی SEW

گیربکس صنعتی SEW

گیربکس آویز SEW

گیربکس کرانویل SEW

 

 

 

Yılmaz Reduktor بزرگترین ترکیه و یکی از مشهورترین تولید کنندگان چرخ دنده های جهان است. با استفاده از ابزارهای آسان برای استفاده در وب سایت ما، شما می توانید به سرعت انتخاب چرخ دنده های مناسب برای برنامه های خود را از طیف گسترده ای از محصولات Yılmaz

 

                     Yılmaz Reduktor در سال 1958 توسط Mesut Yılmaz تاسیس شده است، از سال 1963 در تولید جعبه دنده های تخصصی تخصصی شده است. با کیفیت محصول سازگار و استراتژی های مناسب، شرکت ما تنها یک مدت زمان کوتاه، تولید کننده ی چرخ دنده ی اصلی ترکیه شد.

 

انواع محصولات YILMAZ :

 

M-Helical-Solid-Shaft            D Helical Parallel Shaft       E-Worm-Geared        V-Hoist-Drum-Drive            K-Helical-Bevel        P-R-Planetary     Y-Horizontal-Type

 

H-B-Industrial-Type             T-Solid-Input,-Hollow-Output        N-helical-solid-shaft

  

 

سیاست کیفیت ما
برای رسیدن به بهترین کیفیت محصولات خود، POLAT GROUP REDÜKTÖR A.Ş. با دنبال کردن پیشرفت های تکنولوژیکی بخش خود، با دنبال کردن پیشرفت های تکنولوژیکی بخش خود، به منظور حفظ ثبات در سهم بازار خود، اطمینان حاصل می کند که خوشبختی مشتریان به طور دائم با پاسخ دادن به خواسته ها و انتظارات مشتریان به طور کامل در زمان مناسب، کارکنان با تحصیلات عالی عملکرد خود را با ارائه یک محل کار مسالمت آمیز و بهبود سیستم مديريت كيفيت در تمام طول زمان افزایش می دهند.

دیدگاه ما
چشم انداز ما تبدیل شدن به یک شرکت جهانی است که رضایت مشتری را در سطح بالا نگه می دارد و نه تنها به دنبال تحولات است، بلکه تحولات خود را نیز ایجاد می کند.

ماموریت ما
ماموریت ما ارائه راه حل برای مشتریان ما با استفاده از فن آوری های اطلاعاتی با استفاده از فن آوری های اطلاعاتی است. گروه ما انجام می دهد کارهای با استفاده از روش های مهندسی همزمان به منظور پاسخگویی به خواسته های مشتریان ما با ارائه چندین محدوده محصول مختلف . فعالیتهای تبلیغاتی، برنامه های توسعه محصول و کارهای پشتیبانی از کامپیوتر نشان می دهد که یک نمودار به طور مداوم در حال رشد است. سیاست رقابتی و کیفیت قوی ما توسعه طیف مشتری ما است.

 

انواع محصولات PGR :

مدل شفت مستقیم هلیکال PA/PF       مدل حلزونی PRV/PMRV         مدل نود درجه PKD               مدل هلیکال حلزونی PSH

مدل شفت موازی هلیکال PD/PM     

 


 

 

 

    تولید گسترده، یک شبکه تجاری مؤثر، یک محصول با کیفیت بالا و یک ساختار انعطاف پذیر، نقاط قوت SITI، شرکتی است که توسط Filippo Guerra در سال 1967 تاسیس شده است، در زمینه تولید جعبه های دنده ای تخصصی شده است. محدوده تولید ما بسیار گسترده است، بنابراین می تواند راه حل مناسب برای برنامه های بی شماری ارائه دهد. با تشکر از شبکه تجاری، گسترده در سراسر جهان، ما تبدیل شده اند تامین کنندگان قابل اعتماد، قادر به ارائه جعبه های با کیفیت بالا. در حقیقت، کل تولید در داخل شرکت توسعه یافته است، بنابراین به یک فرآیند کنترل مناسب منتقل می شود.
در نهایت، سازمان شرکت و ابعاد کوچکتر، SITI را قادر می سازد تا راه حل هایی را که برای مشتری طراحی شده است، ارائه دهد، بنابراین خود را به عنوان یک شریک و نه یک تامین کننده ساده پیشنهاد می دهد.
این انتخاب استراتژیک موجب تقویت روابط تجاری شده است که بیش از بیست سال طول کشید و رشد و توسعه SITI و مشتریان خود را گسترش داد. علاوه بر این، استراتژی شرکت به عنوان اولویت اول یک طرح ثابت و دائمی از سرمایه گذاری به دست آورده است. در طول سالها، ماشین آلات در پیشگام خریداری شده است و مجموعه ای از محصولات به روز شده تر و پیشرفته تر، مناسب برای نیازهای بازار، توسعه یافته است. پس از تجدید محدوده ماشین آلات و ایجاد طیف گسترده ای از محصولات برتر، ما از هم اکنون به منظور سرمایه گذاری بیشتر در منابع انسانی قصد داریم. این بدون شک یکی از سخت ترین چالش های زمان ماست، اما ما بر این باوریم که تنها عامل انسانی، ضروری است که تعیین کننده موفقیت های طولانی مدت یک شرکت باشد. از سوی دیگر، سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه در سطح ثابت باقی می ماند. با وجود این که جعبه دنده می تواند محصول بالغ در نظر گرفته شود، نوآوری هنوز یک نقش اصلی است و مرز در محصول ما عمدتا در تحقیق از مواد جدید و راه حل های سفارشی برجسته شده است. علاوه بر این، SITI در حال ایجاد هماهنگی گسترده نه تنها با موسسات تحقیقاتی، اما حتی با شرکت های مکانیک دقت بالا، با هدف به اشتراک گذاری تولید و تجارب تجاری.
این شرکت در حال حاضر 70٪ از گردش مالی خود در بازارهای خارجی را در حال توسعه است و حتی در حال توسعه خطوط تولید جدید است که هدف آن ورود به زمینه سنگین ترین برنامه های کاربردی است که در بخش های صنعتی با انبساط بالا مانند انرژی های تجدید پذیر و بازیافت زباله استفاده می شود . مدیریت تولید با استفاده از ابزارهای علوم رایانه ای، می تواند به طور مداوم کاهش زمان عبور و انعطاف پذیری بیشتر و انعطاف پذیری باشد.

 

انواع محصولات SITI :

 

گیربکس های کرم سری Siti 'Mi. طراحی مدولار، در دسترس به عنوان پا، فلنج یا واحدهای نصب شده شفت

. نسبت از 5/1 به 100/1 سرعت گیر یا موتور دنده

 

جعبه های سری Siti 'Mu' سری. طراحی مدولار، در دسترس به عنوان پا، فلنج یا واحدهای نصب شده شفت

. نسبت از 5/1 به 100/1 سرعت گیر یا موتور دنده

 

چرخ دنده های Sito چرخ دنده سیتی پای موتور نصب شده در نسخه های نصب پا یا فلنج موجود است.

 

مکانیکی مکانیکی طراحی مدولار Siti. دامنه سرعت 5/1 می توان به کار یا چرخ دنده های دنده ای نصب کرد

 

جعبه دنده ی Siti 'R' به عنوان دو یا سه واحد راه دور موجود است

 

جعبهدنده SIT BH. نسبت های مختلف و موتور

 


 

استاندارد جهانی تامین Pvt. آموزشی ویبولیتین Pune هند یک شعبه از گروه استاندارد شرکت ها است که در دبی، امارات متحده عربی و در منطقه خاورمیانه شناخته شده به عنوان متخصص در پمپ ها، لوازم جانبی صنعتی، نفتی و دریایی، تجهیزات و قطعات یدکی و خدمات ساخت. دفتر پونا ما را به مشتریان در مهاراشترا و سراسر هند هدایت می کند و توسط تخصص گسترده ای از دفاتر فروش ما در امارات متحده عربی و عمان پشتیبانی می شود. سیاست کیفیت ما به ارائه بالاترین استانداردهای رضایت مشتری از طریق فرایند بهبود مستمر محصولات و خدمات ما، سفارشی راه حل در زمان تحویل، پشتیبانی پس از فروش و بررسی دائمی از کیفیت از طریق بازخورد مشتری اختصاص داده شده است.

 

انواع محصولات I.MAK :

 

IR Series           

IRK Seris

IRS Series

 


 

 

 

در صنعت تولید گیربکس ایران محصولات برند رهنما همیشه پیشتاز و یکی از مهمترین گزینه های انتخاب صاحبان صنایع مختلف بوده است. این نه تنها به دلیل قابلیت اطمینان بالای محصولات، بلکه به دلیل کیفیت غیر قابل رقابت محصولات ما بوده است. در طول 31 سال گذشته این کارخانه به عنوان تولید کننده گیربکس صنعتی استانداردهای جدیدی در صنعت تولید گیربکس ایران به وجود آورده است که از آن جمله می توان به دقت بسیار بالا در سطوح پرداخت، ایجاد چرخدنده ها با مدول خاص و نیز تولید انواع گیربکس های سفارشی نام برد.

ارتباط خوب با مشتریان منتج به تبدیل آنها به شرکای تجاری کارخانه شده است به نحوی که تا کنون شمار زیادی از گیربکس های رهنما درصنایع کلیدی کشور همانند صنایع پتروشیمی ، نفت و گاز، پالایشگاه ها، کارخانه های سیمان، فولاد و دیگرصنایع مورد استفاده قرارگرفته اند که در قسمت به برخی از بزرگانی که افتخار همکاری با آنها را داشته ایم اشاره شده است.

توجه به مشتریان و تامین رضایت آنها به منظور اعتمادسازی به محصولات صنعتی داخلی، تاکید بر کیفیت ممتاز محصولات، استفاده از مواد اولیه با کیفیت بسیار بالا، کنترل نهای محصول، خدمات پس از فروش، تولید در تنوع بسیار زیاد(حدود بیست هزار نوع از محصولات روتین و خاص، بر اساس سفارش مشتریان) و تحویل به موقع محصول